HAKKIMIZDA

YASAL TOMBALA HAKKIMIZDA

bingotombala4.com, Türkiye'nin İlk Profesyonel Tombala Oyunu Platformu

Bingosoftgame İnteraktif Hizmetler A.Ş., 28 Haziran 2014 tarihinde Eccommercepark Vredenberg, Wilemstad, Crucao, Landhuis Groot Kwartier, Groot kwartien 13, Curacao Lisanslıdır. Türkiye'nin ilk elektronik Profesyonel Tombala oyunu platformu olmuştur.

bingotombala4.com, Curacao Lisanslı olup Şans oyunlarını oynatma hakkına sahip olan Bingosoftgame İnteraktif Hizmetler A.Ş.'nin markasıdır.

Vizyonumuz

Üyelerine, her an şans oyunlarını farklı kanallardan sunarak eğlenceyi hayatlarında daimi kılmak.

Misyonumuz

Lider ve güvenilir bir şirket olarak, çalışanları ve iş ortakları ile ortak amaç birliğinde buluşarak, üyelerine güvenilir ve Dürüst hizmet sunmak.

Bingosoftgame, Malta Oyun İdaresi tarafından verilen lisanslara uygun olarak çalışmaktadır. 13/07/2014 tarihinde düzenlenen MGA/CL3/326/2014, 04/12/2014 tarihinde düzenlenen MGA/FL/2/523/2014 tarihinde düzenlenen Yasaltombala şans oyunları ve profesyonel tombala dalında B.V. tarafından Curacao yetkili makamlarının denetimi altında tahsis edilen lisansa uygun olarak çalışmaktadır.

Web sitemizin güvenliği 256 Bit SSL sertifikasıyla sağlanmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Uyarı: Tombala oynamak risklidir. Tombala oynamak size para kaybettirebilir ve bağımlılık yapabilir. Sitemizde bahis oynarken tüm risk size aittir.